تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۰:۱۱ کد مطلب 101280

عملکرد فوق العاده مسی در ارسال پاس گل

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا این روزها ترجیح می دهد تا بیشتر با ارسال پاس گل برای هم تیمی هایش به بارسلونا کمک کند. به گزارش مشرق، در روزهایی که بارسلونا شرایط بسیار حساسی را در رقابت های لالیگا تجربه می کند، لیونل مسی، فوق ستاره این تیم، با ارسال پاس گل های پیاپی برای هم تیمی […]

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا این روزها ترجیح می دهد تا بیشتر با ارسال پاس گل برای هم تیمی هایش به بارسلونا کمک کند.

به گزارش مشرق، در روزهایی که بارسلونا شرایط بسیار حساسی را در رقابت های لالیگا تجربه می کند، لیونل مسی، فوق ستاره این تیم، با ارسال پاس گل های پیاپی برای هم تیمی هایش نقش مهمی را در صدرنشینی تیمش در رقابت های لالیگا ایفا کرده است.

مسی در پیروزی دشوار شنبه شب بارسلونا مقابل بتیس توانست هر دو گل تیمش را که توسط راکیتیچ و سوارز زده شد، پایه ریزی کند. مسی در مجموع در رقابت های لالیگا توانسته ۱۵ پاس گل ارسال کند که البته هنوز با آمار ۱۸ پاس گل او در فصل گذشته، فاصله دارد.

لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسا، نیز همچون مسی توانسته ۱۵ بار برای هم تیمی هایش پاس گل ارسال کند. آمار مثلت MSN نیز در این حوزه، ارسال ۵۹ پاس گل در تمامی رقابت ها است که نشان می دهد مثلث مخوف بارسولنا علاوه بر گلزنی در امر گل سازی نیز موفق عمل کرده است.

با این حال گل سازی باعث نشده تا لیونل مسی در امر گلزنی ناکام باشد. ستاره آرژانتینی در مجموع ۴۰ بار در تمامی رقبت ها برای تیمش گلزنی کرده تا نشان دهد همچنان از بهترین کیفیت ممکن بهره می برد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: