تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۰:۳۲ کد مطلب 101290

دستگیری کودک سربازان داعش در حلب+عکس

همزمان با اعلام داعش مبنی بر بازپس گیری سه منطقه تصرف شده توسط گروههای رقیب در شمال حلب، بخش رسانه ای گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد تصاویری از به اسارت درامدن گروهی از کودک سربازان داعش منتشر کرده است. گروه بین الملل مشرق- همزمان با اعلام داعش مبنی بر بازپس گیری سه منطقه تصرف شده توسط […]

همزمان با اعلام داعش مبنی بر بازپس گیری سه منطقه تصرف شده توسط گروههای رقیب در شمال حلب، بخش رسانه ای گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد تصاویری از به اسارت درامدن گروهی از کودک سربازان داعش منتشر کرده است.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با اعلام داعش مبنی بر بازپس گیری سه منطقه تصرف شده توسط گروههای رقیب در شمال حلب، بخش رسانه ای گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد تصاویری از به اسارت درامدن گروهی از کودک سربازان داعش منتشر کرده است.

دستگیری کودک سربازان داعش در حلب+عکس

بنابر این گزارش، حداقل ۴ کودک سرباز عضو داعش در درگیری های جاری در اطراف سه روستای “ایکده، دودیان و تل شعیر به اسارت نیروهای ارتش آزاد و القاعده درآمده که دو تن از آنها مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. داعش با انتشار یک ویدئو سیطره خود بر دودیان را به اثبات رسانده است. از ابتدای بحران در سوریه گروههای تروریستی تکفیری اقدام به سرباز گیری گسترده از میان کودکان و نوجوانان و اعزام آنها به میادین نبرد کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: