تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۰:۵۱ کد مطلب 101300

سرماخوردگی حدادی و غیبت برادران صمیمی

در ادامه روز نخست از مسابقات دوومیدانی آغاز فصل مردان کشور نفرات برتر چهار ماده دیگر مشخص شدند. به گزارش مشرق، در ماده پرتاب دیسک، بهنام شیری از اردبیل با رکورد ۵۷٫۵۲ متر به مقام نخست دست یافت، سجاد پیر آیقر چمن از آذربایجان شرقی با ۵۳٫۳۱ متر دوم شد و سجاد زارع از خراسان […]

در ادامه روز نخست از مسابقات دوومیدانی آغاز فصل مردان کشور نفرات برتر چهار ماده دیگر مشخص شدند.

سرماخوردگی حدادی و غیبت برادران صمیمیبه گزارش مشرق، در ماده پرتاب دیسک، بهنام شیری از اردبیل با رکورد ۵۷٫۵۲ متر به مقام نخست دست یافت، سجاد پیر آیقر چمن از آذربایجان شرقی با ۵۳٫۳۱ متر دوم شد و سجاد زارع از خراسان رضوی با ۵۳٫۰۵ متر به عنوان سومی بسنده کرد.

نکته مهم در این ماده حضور احساس حدادی بود. پرتابگر المپیکی کشورمان که به تازگی از اردوی روسیه به ایران بازگشته، در حالی در مسابقه امروز حضور داشت که از سرماخوردگی رنج می‌برد. همچنین با توجه به اینکه نام حدادی در لیست هیچ استانی قرار نداشت، وی برای روحیه دادن به سایر ورزشکاران شرکت داشت و به صورت افتخاری پرتاب کرد. البته حدادی رکورد ۶۳ متر و ۳۲ سانتیمتر را از خود بر جا گذاشت.

نکته دیگر در این ماده غیبت محمود و محمد صمیمی بود.

امروز همچنین در ماده پرش با نیزه محمد بنی‌آدم از تهران  پس از مدت‌ها با گذشتن از ارتفاع ۵ متر، رکورد شخصی خود را (۴ متر و ۸۰ سانتیمتر) ارتقا بخشید و با رسیدن به عنوان قهرمانی به کار خود پایان داد.

در این ماده حسین فلاح از تهران نیز حضور داشت که به دلیل سه خطای پیاپی  از دور مسابقات حذف شد.

در دوی ۴۰۰ متر سجاد هاشمی از آذربایجان شرقی با زمان ۴۶:۵۶ ثانیه، میلاد رمضانی از آذربایجان شرقی با زمان ۴۸:۰۰ ثانیه و رضا ملک‌پور از قم با زمان ۴۸:۰۲ ثانیه به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در دوی ۵ هزار متر نیز محمدجواد صیادی از فارس «الف»، رحیم دیبایی از آذربایجان شرقی و احمد فرود از فارس «الف» به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: