تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۰ کد مطلب 101303

رونالدو: سیمئونه روزی مربی اینتر خواهد شد

مهاجم برزیلی سابق اینتر پیش بینی می کند که سرمربی فعلی اتلتیکو مادرید روزی هدایت باشگاه میلانی را عهده دار خواهد شد. به گزارش مشرق، رونالدو نازاریو، مهاجم برزیلی سابق اینتر، معتقد است که این باشگاه روزی دیگو سیمئونه را به عنوان سرمربی روی نیمکت مربی گری خود خواهد دید. رونالدو پیرامون این مسئله گفت:” […]

مهاجم برزیلی سابق اینتر پیش بینی می کند که سرمربی فعلی اتلتیکو مادرید روزی هدایت باشگاه میلانی را عهده دار خواهد شد.

به گزارش مشرق، رونالدو نازاریو، مهاجم برزیلی سابق اینتر، معتقد است که این باشگاه روزی دیگو سیمئونه را به عنوان سرمربی روی نیمکت مربی گری خود خواهد دید.

رونالدو پیرامون این مسئله گفت:” تصور می کنم که روزی سیمئونه می تواند هدایت اینتر را عهده دار شود. با این حال هنوز مانچینی این سمت را عهده دار است. اینتر نیاز به ثبات در امر نتیجه گیری خود دارد. در ماه های ژانویه و فوریه نتایج آن ها بسیار ضعیف و باور نکردنی بود. آن ها ۵ بازی را بدون کسب حتی یک امتیاز سپری کردند و این مسئله کل فصل را تحت تاثیر خود قرار داد. اینتر برای قهرمانی نیاز دارد که در تمامی طول فصل عملکرد باثباتی داشته باشد.”

رونالدو در پایان پیرامون بازگشت احتمالیش به اینتر گفت:” بازگشت من به اینتر؟ من احساس بسیار خوبی نسبت به این باشگاه دارم اما نمی دانم چگونه می توانم به آن ها کمک کنم.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: