تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۲:۰۳ کد مطلب 101328

واگذاری مالکیت دریای سه گانه به شاه بحرین در مصر!

نویسنده و روزنامه نگار مصری با تمسخر توافقنامه ترسیم مرز آبی مصر و عربستان که به چشم پوشی مصر از دو جزیره تیران و صنافیر منجر شد، گفت: درست نیست شاه بحرین از مصر دست‌خالی برگردد. به گزارش مشرق به نقل از سایت “بوابه القاهره”، سلیمان الحکیم نویسنده و روزنامه نگار مصری توافقنامه ترسیم مرز […]

نویسنده و روزنامه نگار مصری با تمسخر توافقنامه ترسیم مرز آبی مصر و عربستان که به چشم پوشی مصر از دو جزیره تیران و صنافیر منجر شد، گفت: درست نیست شاه بحرین از مصر دست‌خالی برگردد.

به گزارش مشرق به نقل از سایت “بوابه القاهره”، سلیمان الحکیم نویسنده و روزنامه نگار مصری توافقنامه ترسیم مرز آبی مصر و عربستان سعودی را که به اعطای مالکیت دو جزیره مصری تیران و صنافیر به عربستان منجر شد، به تمسخر گرفت.

این نویسنده مصری در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی فیس بوک با اشاره به سفر اخیر شاه بحرین به مصر، گفت: پادشاه بحرین اگر بخواهد می تواند مالک دریای های سه‌گانه باقی بماند، ما در مصر آمادگی لازم را داریم و اسناد و مدارک هم آماده است، درست نیست که وی دست خالی از مصر برگردد.!

واگذاری مالکیت دریای سه گانه به شاه بحرین در مصر!

حمد بن عیسی آل خلیفه سه شنبه گذشته در سفری دو روزه عازم مصر شد. این درحالی است که حدود دو هفته قبل از سفر وی به مصر، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان به مصر سفر کرده بود و طرفین در این سفر توافقنامه های متعدد از جمله توافقنامه اعطای مالکیت دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان را امضا کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: