تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۳:۱۲ کد مطلب 101348

دستیار دختر صدام در میان معترضان بغداد+عکس

رسانه های عراقی با انتشار تصاویری از حضور “رنا الصمیدعی” مشاور ارشد “رغد صدام” دختر دیکتاتور سابق و مقبور عراق و از اعضای ارشد حزب منحله بعث این کشور در تظاهرات اخیر پایتخت این کشور خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- رسانه های عراقی با انتشار تصاویری از حضور “رنا الصمیدعی” مشاور ارشد “رغد صدام” […]

رسانه های عراقی با انتشار تصاویری از حضور “رنا الصمیدعی” مشاور ارشد “رغد صدام” دختر دیکتاتور سابق و مقبور عراق و از اعضای ارشد حزب منحله بعث این کشور در تظاهرات اخیر پایتخت این کشور خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- رسانه های عراقی با انتشار تصاویری از حضور “رنا الصمیدعی” مشاور ارشد “رغد صدام” دختر دیکتاتور سابق و مقبور عراق و از اعضای ارشد حزب منحله بعث این کشور در تظاهرات اخیر پایتخت این کشور خبر داده اند.

دستیار دختر صدام در میان معترضان بغداد+عکس

بنابر این گزارش، وی در معیت دهها تن از بعثیهای سابق عراق در حمله مشکوم چند روز پیش به منطقه سبز بغداد که محل استقرار نهادهای امنیتی، نظامی، سفارتخانه های خارجی و مقر دولت و پارلمان این کشور می باشد، مشارکت داشته است. تصاویر وی در داخل پارلمان عراق نیز منتشر شده است که وی از اقتدار صدام در دوره دیکتاتوری حزب بعث در حال سخن گفتن است. لازم به ذکر است که رنا الصمیدعی از بدنام ترین وابستگان به حزب بعث می باشد که سابقه فعالیت در جریان شورش عناصر بعثی در شهرهای فلوجه و رمادی استان الانبار در سال ۲۰۱۳ که در نهایت به هجوم گروه تروریستی تکفیری داعش به عراق منجر شد را نیز دارد. دولت عراق طی دستوری رسمی به نیروهای امنیتی این کشور خواستار شناسایی و دستگیری عوامل حمله به مراکز دولتی در بغداد شده است.

دستیار دختر صدام در میان معترضان بغداد+عکس
دستیار دختر صدام در میان معترضان بغداد+عکس
دستیار دختر صدام در میان معترضان بغداد+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: