تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۷ کد مطلب 101384

«العالم» پیشتاز شبکه‌های خبری در سوریه و عراق

مردم کشورهای سوریه و عراق برای دنبال کردن اخبار خود، به سایت العالم بیش از سایت های شبکه های تلویزیونی دیگر مراجعه می کنند. به گزارش مشرق، شبکه العالم طی گزارشی اعلام کرد که بر اساس آمار سایت الکسا که مرجعی جهانی برای رتبه بندی سایت ها به حساب می آید، سایت العالم در کشورهای […]

مردم کشورهای سوریه و عراق برای دنبال کردن اخبار خود، به سایت العالم بیش از سایت های شبکه های تلویزیونی دیگر مراجعه می کنند.

به گزارش مشرق، شبکه العالم طی گزارشی اعلام کرد که بر اساس آمار سایت الکسا که مرجعی جهانی برای رتبه بندی سایت ها به حساب می آید، سایت العالم در کشورهای سوریه و عراق نسبت به سایت های المیادین، المنار، الجزیره و العربیه که به عنوان شبکه های بین المللی فعالیت دارند، رتبۀ بالاتری دارد.

بر اساس این آمار که در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ استخراج شده، رتبۀ سایت العالم در سوریه ۷۸ و در عراق ۱۲۵ است. این در حالی است که رتبۀ سایت العربیه در سوریه و عراق که نسبت به العالم از دیگر سایت ها نزدیکتر است، به ترتیب ۱۶۴ و ۱۲۷ است.

گفتنی است که عربستان، بحرین و امارات همزمان با موج بیداری اسلامی، سایت العالم را به دلایل نامعلوم در کشورهای خود فیلتر کردند. همچنین سایت و شبکه های اجتماعی العالم بارها و بارها هدف حملات سایبری هکرهای سعودی قرار گرفته است.

جدول کامل مربوط به رتبه سایت های العالم، المیادین، المنار، الجزیره و العربیه در کشورهای سوریه و عراق در ذیل قابل مشاهده است:

«العالم» پیشتاز شبکه‌های خبری در سوریه و عراق

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: