تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۵ کد مطلب 101387

باند دختران سارق منازل مسکونی مشهد متلاشی شد

فرمانده انتظامی مشهدمقدس گفت: باند دختران سارق منازل مسکونی مشهد متلاشی شد. به گزارش مشرق، سرهنگ محمد بوستانی اظهار داشت: در پی گزارش سرقت ۵۰۰ دلار و چمدان لباس‌های گران‌قیمت به‌ همراه اسناد و مدارک مختلف از یک منزل مسکونی تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد. فرمانده انتظامی مشهد مقدس بیان کرد: تحقیقات علمی […]

فرمانده انتظامی مشهدمقدس گفت: باند دختران سارق منازل مسکونی مشهد متلاشی شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ محمد بوستانی اظهار داشت: در پی گزارش سرقت ۵۰۰ دلار و چمدان لباس‌های گران‌قیمت به‌ همراه اسناد و مدارک مختلف از یک منزل مسکونی تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد.

فرمانده انتظامی مشهد مقدس بیان کرد: تحقیقات علمی تیم‌های دایره آگاهی کلانتری ۱۴ مشهد در این ماموریت ضربتی به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد دو دختر و مردی جوان با پژو ۲۰۶ به محل مراجعه و یکی از دختران جوان در حالی که کلید در دست داشتند به راحتی وارد خانه شده مرتکب سرقت می‌شود.

بوستانی خاطرنشان کرد: با چهره‌زنی‌های انجام شده، مرد ۳۲ ساله که در این سرقت راننده پژو ۲۰۶ بود و عامل اصلی سرقت که سمیرا نام دارد، شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مشهد با بیان اینکه زن جوان در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب هر گونه عمل خلاف بود اما در برابر شواهد و ادله لب به اعتراف گشود اظهار داشت: تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر اقدام‌های مجرمانه اعضای باند سرقت که با شیوه اغفال مردان نقشه خود را عملی می‌کردند ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: