تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۷:۳۷ کد مطلب 101390

قاتلی پای چوبه‌ دار بخشیده شد

به گزارش مشرق، حکم قصاص قاتلی که صبح روز شنبه در گلپایگان در آستانه اجرا بود با بخشش خانواده مقتول متوقف و او از پای چوبه ‌دار پایین آورده شد. فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان اعلام کرد: حکم قصاص قاتل ٢٢ساله‌ای که چهار سال پیش اقدام به قتل کرده بود، بامداد شنبه با حضور نیروهای انتظامی، […]

به گزارش مشرق، حکم قصاص قاتلی که صبح روز شنبه در گلپایگان در آستانه اجرا بود با بخشش خانواده مقتول متوقف و او از پای چوبه ‌دار پایین آورده شد. فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان اعلام کرد: حکم قصاص قاتل ٢٢ساله‌ای که چهار سال پیش اقدام به قتل کرده بود، بامداد شنبه با حضور نیروهای انتظامی، مسئولان قضائی و اداری این شهرستان و مردم در شرف اجرا بود.

سرهنگ حسین بساطی افزود: در حین اجرای حکم با مذاکرات فراوان با خانواده مقتول و در لحظه آخر که طناب اعدام دور گردن قاتل آویخته شده بود، متهم از طرف اولیای دم مورد بخشش قرار گرفت و از چوبه‌دار نجات یافت. وی اظهار کرد: به لطف خدا و اقدام خانواده مقتول، عملیات اجرای حکم در امنیت کامل و بدون هیچ‌گونه مسئله خاصی پایان یافت و مردم حاضر در صحنه محل را ترک کردند. نجفعلی علیانی، دادستان گلپایگان، افزود: این حکم در میدانی در حومه شهر گلپایگان در حال اجرا بود که با بخشش خانواده مقتول، قاتل از پای چوبه‌دار پایین کشیده شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: