تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۷:۵۷ کد مطلب 101393

فیلم/دستگیری انتحاری نوجوان داعش در کاظمین

همزمان با پایان مراسم عزاداری شهادت امام موسی الکاظم (ع) در شهر کاظمین عراق، یک نوجوان انتحاری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش خود را به نیروهای امنیتی مستقر در خیابانهای اطراف حرم مطهر تسلیم کرد. گروه بین الملل مشرق- همزمان با پایان مراسم عزاداری شهادت امام موسی الکاظم (ع) در شهر کاظمین عراق، یک نوجوان […]

همزمان با پایان مراسم عزاداری شهادت امام موسی الکاظم (ع) در شهر کاظمین عراق، یک نوجوان انتحاری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش خود را به نیروهای امنیتی مستقر در خیابانهای اطراف حرم مطهر تسلیم کرد.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با پایان مراسم عزاداری شهادت امام موسی الکاظم (ع) در شهر کاظمین عراق، یک نوجوان انتحاری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش خود را به نیروهای امنیتی مستقر در خیابانهای اطراف حرم مطهر تسلیم کرد.

بنابر گزارشهای میدانی، این نوجوان از سوی داعش به جلیقه حامل ۱۲ کیلوگرم مواد منفجره مجهز شده و قرار بود خود را در مسیر بازگشت زوار در خیابان نزدیک به حرم مطهر امام کاظم (ع) منفجر کند که در لحظه آخر پشیمان شده و خود را به یکی از نیروهای امنیتی عراقی در خیابان معرفی و تسلیم کرده است. نیروهای امنیتی بلافاصله با تخلیه منطقه اقدام به خنثی سازی مواد منفجره همراه وی کرده اند. در حمله انتحاری ظهر روز گذشته در مقابل موکب عزاداران دهها نفر شهید و مجروح شده بودند که عامل آن نیز یک نوجوان ۱۶ ساله عراقی بوده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: