تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۸ کد مطلب 101412

ترور ناکام مسئول شرعی تروریستها در حلب+عکس

در ادامه اختلافات داخلی شدید میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه، منابع رسانه ای وابسته به گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (القاعده) ساعتی پیش از ترور مسئول شرعی خود در شهر حلب خبر داد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه اختلافات داخلی شدید میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه، منابع رسانه ای وابسته به گروه […]

در ادامه اختلافات داخلی شدید میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه، منابع رسانه ای وابسته به گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (القاعده) ساعتی پیش از ترور مسئول شرعی خود در شهر حلب خبر داد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه اختلافات داخلی شدید میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه، منابع رسانه ای وابسته به گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (القاعده) ساعتی پیش از ترور مسئول شرعی خود در شهر حلب خبر داد.

ترور ناکام مسئول شرعی تروریستها در حلب+عکس

بنابر این گزارش، “محمد الراعی”  مسئول شرعی و قضایی این گروه روز گذشته در حین سوار شدن بر خودروی شخصی اش در منطقه “حی الصالحین” که در کنترل گروه تروریستی احرارالشام قرار دارد، هدف انفجار بمب نصب شده از سوی افراد ناشناس قرار گرفته و بشدت زخمی شده است. این هفتمین ترور فرماندهان و اعضای ارشد احرارالشام در کمتر از یک ماه گذشته است. در چند حمله جداگانه در استان ادلب مسئول نظامی کل احرارالشام و برخی از فرماندهان میدانی این گروه به هلاکت رسیده بودند. داعش متهم ردیف اول در دست داشتن در این ترورها معرفی شده است. احرارالشام از گروههای وابسته به شبکه القاعده است که از ابتدای بحران در سوریه نقش مهمی در آن ایفا نمود.

ترور ناکام مسئول شرعی تروریستها در حلب+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: