تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۴ کد مطلب 101414

جلوگیری از شلیک موشک به زوار امام کاظم (ع)+عکس

نیروهای امنیتی عراق در حین گشت زنی در مناطق اطراف شهر کاظمین یک سکوی پرتاب موشک کاتیوشا را که گروه تروریستی تکفیری داعش از آن برای هدف قرار دادن زوار حرم امام موسی الکاظم (ع) استفاده می کرد کشف و خنثی کردند. گروه بین الملل مشرق- نیروهای امنیتی عراق در حین گشت زنی در مناطق اطراف […]

نیروهای امنیتی عراق در حین گشت زنی در مناطق اطراف شهر کاظمین یک سکوی پرتاب موشک کاتیوشا را که گروه تروریستی تکفیری داعش از آن برای هدف قرار دادن زوار حرم امام موسی الکاظم (ع) استفاده می کرد کشف و خنثی کردند.

گروه بین الملل مشرق- نیروهای امنیتی عراق در حین گشت زنی در مناطق اطراف شهر کاظمین یک سکوی پرتاب موشک کاتیوشا را که گروه تروریستی تکفیری داعش از آن برای هدف قرار دادن زوار حرم امام موسی الکاظم (ع) استفاده می کرد کشف و خنثی کردند.

جلوگیری از شلیک موشک به زوار امام کاظم (ع)+عکس

بنابر این گزارش، در کنار این سکوی پرتاب ۵ فروند موشک دست ساز کاتیوشا قرار داشت که عناصر وابسته به داعش قصد داشتند آنها را به سمت مناطق اطراف حرم امام موسی کاظم (ع) شلیک کنند. روز گذشته طی عملیات انتحاری یکی از عناصر داعش دهه نفر از زوار شیعه که در حال عزیمت به شهر کاظمین بودند شهید و مجروح شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: