تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰ کد مطلب 101430

تحلیل «فیلم کوتاه» کریستوفر نولان از شبکه مستند

برنامه «فیلم کوتاه» این هفته با اجرای آزاد محمدی فیلمساز به گفتگو با مهدی جعفری فیلمبردار و کارگردان اختصاص دارد و فیلم کوتاهی از نولان را نیز پخش و سپس تحلیل می‌کند. به گزارش مشرق و به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، برنامه تلویزیونی «فیلم کوتاه» با طراحی و تهیه کنندگی عماد خدابخش […]

برنامه «فیلم کوتاه» این هفته با اجرای آزاد محمدی فیلمساز به گفتگو با مهدی جعفری فیلمبردار و کارگردان اختصاص دارد و فیلم کوتاهی از نولان را نیز پخش و سپس تحلیل می‌کند.

به گزارش مشرق و به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، برنامه تلویزیونی «فیلم کوتاه» با طراحی و تهیه کنندگی عماد خدابخش و کارگردانی رضا مهران‌فر این هفته با اجرای آزاد محمدی روی آنتن می‌رود.

در این برنامه با مهدی جعفری فیلمبردار و کارگردان فیلم کوتاه گفتگو می‌شود و بنا است فیلم «غروب حلزون» ساخته او نیز روی آنتن برود.

پس از آیتم خبرهای مربوط به فیلم کوتاه، قسمت‌هایی از انیمیشن «کاغذ خالی» ساخته سیاوش خدایی پخش می‌شود و او درباره این فیلم سخن می‌گوید.

پشت صحنه فیلم «در پیکر» به کارگردانی مهدی آقا جانی و فیلم «دودل‌برگ» ساخته کریستوفر نولان فیلمساز شناخته شده در ادامه «فیلم کوتاه» روی آنتن می‌روند و ارسلان امیری به تحلیل ساخته نولان می‌پردازد.

بیست و چهارمین قسمت از برنامه «فیلم کوتاه» سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود و بازپخش آنچهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۹ صبح و جمعه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۹ خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: