تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۱ کد مطلب 101468

استقبال بی نظیر دانشجویان از «رسوایی۲»

فیلم سینمایی «رسوایی۲»ساخته مسعود ده‌نمکی در نمایش دانشگاهی موفق ظاهر شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، با توجه به تقاضای گسترده دانشگاه ها برای اکران فیلم جدید مسعود ده نمکی تاکنون ۱۰۰ دانشگاه در نوبت اکران قرار گرفتند. بنابر پیگیری خبرنگار سینمایی فارس بسیاری از مسئولین دانشگاه ها موافق اکران فیلم نیستند […]

فیلم سینمایی «رسوایی۲»ساخته مسعود ده‌نمکی در نمایش دانشگاهی موفق ظاهر شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، با توجه به تقاضای گسترده دانشگاه ها برای اکران فیلم جدید مسعود ده نمکی تاکنون ۱۰۰ دانشگاه در نوبت اکران قرار گرفتند. بنابر پیگیری خبرنگار سینمایی فارس بسیاری از مسئولین دانشگاه ها موافق اکران فیلم نیستند و در اکران فیلم «رسوایی»۲ که به نقد آسیب های اجتماعی پرداخته کارشکنی می کنند.

ظهر امروز فیلم «رسوایی۲» در دانشگاه علامه طباطبایی به نمایش درآمدذ و بسیاری دانشجویان ایستاده فیلم را دنبال کرند.

بنابراین گزارش دانشگاه های شهرهای مشهد و شیراز نیز برای اکران فیلم اقدام کردند و نمایش های محدود فیلم در دانشگاه های این شهرها با اقبال نخبگان و دانشجویان مواجه شده است.

حوزه های علمیه از متقاضیان اکران فیلم «رسوایی۲»هستند و بعد از برگزاری امتحانات تعداد متقاضیان نمایش فیلم در دانشگاه ها افزایش خواهد داشت.

 در خلاصه داستان فیلم سینمایی «رسوایی۲» آمده است:

«تا خدا تکانتان نداده به خودتان تکانی بدهید.» این جمله‌ای است که حاج یوسف، پیرمرد زاهد وارسته خطاب به مردم ومسئولین شهری می‌گوید که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی هشدار حاج یوسف  شایعه نزول عن‌قریب بلا و عذاب الهی آرامش شهر را به هم می‌ریزد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: