تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۶ کد مطلب 101532

توضیحات فرزادمجیدی درباره ماجرای درگیری‌اش در تمرین

سرپرست استقلال می گوید حکم جلب یک نفر را گرفته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرآنلاین: فرزاد مجیدی سرپرست استقلال، می گوید عکسی که از او در فضای مجازی منتشر شده و او در تمرین آبی ها عدد ۶ نشان داده، کار نادرستی است. او در این باره توضیح می دهد: «در […]

سرپرست استقلال می گوید حکم جلب یک نفر را گرفته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرآنلاین: فرزاد مجیدی سرپرست استقلال، می گوید عکسی که از او در فضای مجازی منتشر شده و او در تمرین آبی ها عدد ۶ نشان داده، کار نادرستی است. او در این باره توضیح می دهد: «در آن لحظه من داشتم با یک مسئول باشگاه حرف می زنم. می گفتم ۵ دقیقه دیگر تمرین شروع می شود و فقط من یک دقیقه با مظلومی حرف بزنم. همان زمان عکسی از من گرفته شد. حتی عکاس به من گفت این عکس را گرفته. گفت به پیر و پیغمبر کار نمی کنم منتهی دیدم در فضای مجازی منتشر شده و این رفتار به نظرم درست نیست. من ایرادی هم نمی گیرم. اشکالی ندارد و برایم مهم نیست.»

او همچنین درباره درگیری بعد از دربی در تمرین استقلال هم چنین توضیحاتی می دهد: «آن مسئله، در واقع یک تسویه حساب شخصی با من بود. اتفاقا موضوع را از طریق قانون پیگیری کردم حکم جلب آقایان را هم گرفته ام و به خاطر شرایط و موقعیت استقلال تا پایان بازی ها سکوت خواهم کرد. حاضرم جانم را بدهم ولی مسئله این است که آن فرد، می خواست با من تسویه حساب کند، آن هم به خاطر اتفاقاتی که در استقلال می افتد. وگرنه من با هواداران رابطه خیلی خوبی دارم.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: