تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۸ کد مطلب 101549

خادم نامزدعضویت در هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد

با درخواست و تصویب مجمع فدراسیون کشتی، به رسول خادم ماموریت داده شد تا برای کاندیداتوری عضویت در هیأت رییسه اتحادیه جهانی اقدام کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس: در جریان برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی، روسای هیأت‌های کشتی در نامه‌ای با برشمردن دلایلی همچون نقش تاثیرگذار فدراسیون کشتی ایران در […]

با درخواست و تصویب مجمع فدراسیون کشتی، به رسول خادم ماموریت داده شد تا برای کاندیداتوری عضویت در هیأت رییسه اتحادیه جهانی اقدام کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس: در جریان برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی، روسای هیأت‌های کشتی در نامه‌ای با برشمردن دلایلی همچون نقش تاثیرگذار فدراسیون کشتی ایران در برنامه‌های اتحادیه جهانی کشتی جهت دفاع از حفظ کشتی در المپیک، ارتباط موثر مدیریت فدراسیون کشتی با اتحادیه و کشورهای عضو و در نهایت تاکید صریح لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی در این خصوص، بر کاندیدا شدن رسول خادم در انتخابات آینده هیأت رئیسه تاکید کردند.

اعضا مجمع و بویژه هیأت‌های کشتی استان‌ها پس از ارائه نامه مذکور و انجام توضیحات لازم به سجادی، از معاون وزیر ورزش و رئیس مجمع، درخواست کردند، کاندیداتوری رسول خادم را برای عضویت در هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی به تصویب مجمع فدراسیون کشتی ایران، بعنوان بالاترین مقام و مرجع تصمیم‌گیری در کشتی کشور برساند.

سجادی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی فدراسیون کشتی در این زمینه گفت: از این تصمیم مجمع حمایت می‌کنیم و رسول خادم مکلف است در انتخابات مذکور شرکت کند. دلایل روسای هیأت‌ها بعنوان اکثریت مجمع کاملا مستدل است و وزارت ورزش و جوانان نیز ضمن حمایت از این مصوبه مجمع تمام تلاش خود را برای محقق شدن این امر به کار خواهد گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: