تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۵ کد مطلب 101551

رئیس‌فدراسیون ورزش‌های رزمی استعفا داد

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی به دلیل آنچه مشکلات جسمانی عنوان شده است از سمت خود استعفا داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، در حالی که مدتهاست شایعه استعفای محمود رشیدی از سمت ریاست فدراسیون ورزش های رزمی مطرح شده، وی عصر امروز با رسانه ای کردن این استعفا به شایعات پایان […]

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی به دلیل آنچه مشکلات جسمانی عنوان شده است از سمت خود استعفا داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، در حالی که مدتهاست شایعه استعفای محمود رشیدی از سمت ریاست فدراسیون ورزش های رزمی مطرح شده، وی عصر امروز با رسانه ای کردن این استعفا به شایعات پایان داد.

رشیدی در این مورد گفت: از مشکلات قلبی و ضعف جسمانی رنج می برم و پزشکان هرگونه فشار و استرس را برای من ممنوع کرده اند به همین دلیل از چند ماه قبل تصمیم به کناره گیری از مسئولیت خود در فدراسیون ورزش های رزمی گرفتم.

وی ادامه داد: پیش از این دوبار وزیر ورزش با استعفای من مخالف کرد و در نهایت پس از گفتگو با شعبانی بهار درخواست کردم که با این موضوع موافقت کرده و اجازه دهد در بخش دیگری در خدمت فدراسیون باشم.

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی با بیان اینکه وزارت ورزش تاکنون از تصمیم خود در مورد این استعفا چیزی عنوان نکرده در خصوص ثبت نام در انتخابات فدراسیون جودو اظهار داشت:برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو ثبت نام نخواهم کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: