تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۴ کد مطلب 101589

بنیامین: باز هم برای بازیگری پیشنهاد دارم

بنیامین بهادری گفت: به زودی قطعه‌ای از فیلم «سلام بمبئی» با صدای بنیامین بهادری منتشر می‌شود. به گزارش مشرق، بنیامین بهادری خواننده پاپ کشورمان در خصوص قطعه جدید خود گفت: قطعه جدیدی را آماده کرده‌ایم که از فیلم سینمایی «سلام بمبئی» خواهد بود. این قطعه به احتمال زیاد تا فردا شب منتشر می‌شود. وی افزود: […]

بنیامین بهادری گفت: به زودی قطعه‌ای از فیلم «سلام بمبئی» با صدای بنیامین بهادری منتشر می‌شود.

به گزارش مشرق، بنیامین بهادری خواننده پاپ کشورمان در خصوص قطعه جدید خود گفت: قطعه جدیدی را آماده کرده‌ایم که از فیلم سینمایی «سلام بمبئی» خواهد بود. این قطعه به احتمال زیاد تا فردا شب منتشر می‌شود.

وی افزود: هنوز برای آن نامی انتخاب نکرده‌ایم. اسم این آهنگ هم در زمان انتشار آن مشخص می‌شود که امیدوارم مخاطبان آن را دوست داشته باشند. قطعاً بازخوردی که از مخاطبان می‌گیریم باعث می‌شود که متوجه شویم در ادامه چگونه مخاطبان خود را راضی نگه داریم. 

وی درباره ورود خود به عرصه بازیگری عنوان کرد: اولین تجربه بازیگری برایم خوب بود و بعد از آن هم پیشنهادهایی داشتم که در حال بررسی آن‌ها هستم.

گفتنی است؛ بنیامین بهادری خواننده پاپ در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» در کنار محمدرضا گلزار به ایفای نقش پرداخته است. این فیلم سینمایی که محصول مشترک ایران و هند است امسال عید فطر در سینماهای کشور اکران خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: