تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۱ کد مطلب 101615

اقدامات بانک صادرات در زمینه وام ازدواج

​بانک صادرات ایران با پرداخت ٨ هزار و ٨٨۶میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به جوانان در سال ١٣٩۴ افزون بر ٢٠درصد کل تسهیلات پرداختی از سوی نظام بانکی را به خود اختصاص داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مبلغ پرداختی از سوی این بانک […]

​بانک صادرات ایران با پرداخت ٨ هزار و ٨٨۶میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به جوانان در سال ١٣٩۴ افزون بر ٢٠درصد کل تسهیلات پرداختی از سوی نظام بانکی را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مبلغ پرداختی از سوی این بانک در سال گذشته فوق به ٢٣٠ هزار نفر از متقاضیان پرداخت شده است که بر اساس آمار منتشره این میزان معادل ٢٠ درصد کل تسهیلاتی است که از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت و بانک متبوع در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی به ثبت برساند.

این گزارش می افزاید بر اساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ٩٣ بالغ بر یک میلیون و ٢٨۵ هزار  نفر از زوج های جوان موفق به دریافت تسهیلات قرض الحسنه شده اند که از این میزان افزون بر ٢٢ درصد از طریق شعب بانک صادرات ایران  تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

بانک صادرات ایران با هدف ایفای رسالت های اجتماعی و فرهنگی و به ویژه محرومیت زدایی و در راستای سیاست های دولت مبادرت به پرداخت تسهیلات به گروه های مختلف نموده است.

شایان ذکر است اشتغالزایی، مشاغل خانگی، زندانیان نیازمند، ساخت مسکن روستایی در زمره بخش هایی محسوب می شوند که از سوی بانک صادرات به صورت قرض الحسنه مشمول دریافت تسهیلات اعطایی شده اند.

منبع تامین این نوع تسهیلات  دارندگان حساب های قرض الحسنه می باشند که با  همت بلند خود در این امر خداپسندانه مشارکت دارند.

گفتنی است بانک صادرات ایران در عرصه فعالیت¬ های کلان اقتصادی و ایجاد زیر ساختها برای توسعه همه جانبه کشور نقش اساسی ایفا می کند و بسیاری از پروژه های عظیم صنعتی و اقتصادی در اقصی نقاط کشور با مشارکت این بانک در حال اجرا می باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: