تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۸ کد مطلب 101622

بهانه‌تراشی سعودی‌ها یا سنگ‌اندازی اماراتی‌ها؟

از عذرخواهی نماینده AFC تا پرداخت پول ذوبی‌ها؛ اهمال کاری یک بانک اماراتی باعث دردسرهای شب گذشته تیم ذوب‌آهن در امارات شد. به گزارش مشرق، اهمال کاری یک بانک اماراتی باعث دردسرهای شب گذشته تیم ذوب‌آهن به محض ورود به این کشور شد. ذوب‌آهن که برای دیدار با النصر عربستان در امارات مهمان این کشور […]

از عذرخواهی نماینده AFC تا پرداخت پول ذوبی‌ها؛

اهمال کاری یک بانک اماراتی باعث دردسرهای شب گذشته تیم ذوب‌آهن در امارات شد.

به گزارش مشرق، اهمال کاری یک بانک اماراتی باعث دردسرهای شب گذشته تیم ذوب‌آهن به محض ورود به این کشور شد.

ذوب‌آهن که برای دیدار با النصر عربستان در امارات مهمان این کشور است باید به حساب این باشگاه در هتلی در دبی مستقر می‌شدند که این اتفاق نیفتاده و باشگاه اصفهانی با حساب خود شب گذشته را در امارات اقامت گزید.

البته در تماس یکی از مسئولان فدراسیون ایران با ناظر این دیدار مشخص شد که اهمال کاری بانک اماراتی طرف حساب با هتل محل اقامت ذوب‌آهن باعث شد تا هزینه‌های اقامت از طرف ذوبی‌ها پرداخت شود.

البته این مقام مسئول تأکید کرده که طرف حساب ذوب‌آهن، نه بانک و نه هتل هستند و باید مسئولان النصر برای بررسی این مشکلات در هتل محل اقامت این تیم حاضر می‌شدند.

بر همین اساس ناظر بازی و نماینده کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا که به عنوان ناظر ویژه راهی امارات شده بابت این اتفاقات عذرخواهی کرده و قول حل این مشکل را دادند.

طبق آخرین اخبار قرار است ۱۵ هزار دلاری که ذوبی‌ها پرداخت کرده‌‌اند طی ساعات آینده از سوی باشگاه عربستانی به حساب ذوب‌آهن واریز شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: