تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۲ کد مطلب 101650

بمب‌سرخ نقل و انتقالات با شماره ۷ در استقلال!

سرمربی استقلال برای فصل بعد در نظر دارد که با جذب هافبک سرباز تراکتورسازی برای فصل بعد خیالش را از بازیسازی وسط میدان راحت کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، هر ‌چند‌ صدرنشینی استقلال در لیگ برتر و فینالیست شدن در جام‌حذفی گویای این است که آبی‌ها از نظر نتیجه‌گیری عملکرد خوبی در فصل جاری داشته‌اند […]

سرمربی استقلال برای فصل بعد در نظر دارد که با جذب هافبک سرباز تراکتورسازی برای فصل بعد خیالش را از بازیسازی وسط میدان راحت کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، هر ‌چند‌ صدرنشینی استقلال در لیگ برتر و فینالیست شدن در جام‌حذفی گویای این است که آبی‌ها از نظر نتیجه‌گیری عملکرد خوبی در فصل جاری داشته‌اند اما با این‌حال کسی نمی‌تواند منکر این واقعیت شود که استقلال در طول فصل خلا یک هافبک بازیساز و طراح را کاملا حس کردند.

اعتماد دوباره و البته کاملا بی‌مورد به جاسم کرار در ابتدای فصل و بعد از آن در نیم فصل دوم جذب عادل شیحی همیشه مصدوم باعث شد تا آبی‌‌ها تقریبا در ۹۰ درصد از بازی‌های این فصل خود بدون هافبک بازیساز به میدان بروند.

مسلما پرویز مظلومی به هیچ‌عنوان دوست ندارد فصل بعد هم با همین شرایط در لیگ و بازی‌های آسیایی حاضر شود. گفته‌‌ می‌شود مظلومی از همین حالا بازیساز فصل آینده خودش را انتخاب کرده.

گزینه اول سرمربی آبی‌‌ها بختیار رحمانی است؛ بازیکنی که در تراکتور احیا شده و با بازی‌های خوبش یک‌بار دیگر توجه خیلی از تیم‌های لیگ برتری را جلب کرده است.

استقلالی‌‌ها قصد دارند با یک پیشنهاد بسیار خوب رحمانی را برای حضور در جمع آبی‌های تهرانی متقاعد کنند. ارائه یک پیشنهاد مالی بسیار خوب به اضافه پیراهن شماره ۷، بسته‌ای است که مسئولان استقلال برای شکار بختیار تدارک دیده‌اند.

البته گفته‌‌ می‌شود رحمانی در پایان فصل به احتمال فراوان با چند پیشنهاد خوب از باشگاه‌های متمول حاشیه خلیج‌فارس هم مواجه خواهد شد اما بازیکن ملی‌پوش کشورمان با توجه به سن و سال کمی که دارد، بازی در اروپا را نشانه گرفته و قصد دارد برای فصل آینده با حضور در لیگ قهرمانان آسیا راه خودش را برای حضور در فوتبال اروپا هموارتر کند.

رحمانی به خوبی‌‌ می‌داند که با حضور در استقلال و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا‌‌ می‌تواند مشتریان اروپایی زیادی پیدا کند. با توجه به این مسئله استقلالی‌‌ها باید به احتمال فراوان منتظر پاسخ مثبت بختیار باشند.

البته پیش‌تر برخی‌‌ها از احتمال حضور رحمانی در پرسپولیس هم صحبت‌‌ می‌کردند اما پست‌های این بازیکن در یکی از صفحات اجتماعی نشان‌‌ می‌دهد که ستاره جوان فوتبال کشورمان استقلالی است و پرسپولیس شانسی برای جذب او نخواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: