تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۷ کد مطلب 101668

روستایی : فراستی برای سانسور فیلم ها خط دهی می کند

سعید روستایی روز یکشنبه پس از اکران این فیلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در جمع دانشجویان افزود: ایده این فیلم سینمایی از یک مستند کوتاه خودم نشات گرفته است که روایت یک خانواده متزلزل را نشان می دهد. وی در پاسخ به سوال دانشجویان که مسعود فراستی این فیلم را بدترین فیلم جشنواره […]

سعید روستایی روز یکشنبه پس از اکران این فیلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در جمع دانشجویان افزود: ایده این فیلم سینمایی از یک مستند کوتاه خودم نشات گرفته است که روایت یک خانواده متزلزل را نشان می دهد.

وی در پاسخ به سوال دانشجویان که مسعود فراستی این فیلم را بدترین فیلم جشنواره می دانست افزود: مسعود فراستی در اصل نه درباره داستان و ساختار فیلم صحبت نکرده است بلکه او بهترین فیلم جشنواره فجر را بدترین فیلم عنوان کرده است.

این کارگردان جوان در اظهار نظری سخیف عنوان کرد مسعود فراستی برای سانسور فیلم ها خط دهی می کند، اگر شمقدری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شده بود او نیز رئیس سازمان سینمایی می شد. البته روستایی نگفت چرا زمانی که شمقدری رییس سازمان سینمایی بود، فراستی سمتی نداشت!

وی در خصوص حضور بازیگرانی چون پیمان معادی در این فیلم نیز گفت: معادی از بازیگران خوب سینمای ایران است که پس از فیلم جدایی جدایی نادر از سیمین یکصد فیلمنامه به دستش رسید و در بین فیلم ها «ابد و یک روز» را انتخاب کرد.

اکران و نشست نقد و بررسی این فیلم از سوی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

در نشست پرسش و پاسخ این فیلم، معصومه رحمانی بازیگر و محسن نصراللهی طراح صحنه فیلم نیز حضور داشتند.

منبع : سینما پرس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: