تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۱ کد مطلب 101723

استقلالی‌ها پیش از تراکتور شارژ می‌شوند

پاداش بازیکنان تیم استقلال به خاطر پیروزی‌های این تیم بعد از دربی قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی به حساب آنها واریز خواهد شد. به گزارش مشرق، اعضای هیات مدیره تیم فوتبال استقلال بعد از دربی در نشستی که با بازیکنان داشتند به آنها وعده دادند در صورت پیروزی در بازی‌های آینده پاداش ویژه‌ای به آنها […]

پاداش بازیکنان تیم استقلال به خاطر پیروزی‌های این تیم بعد از دربی قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی به حساب آنها واریز خواهد شد.

به گزارش مشرق، اعضای هیات مدیره تیم فوتبال استقلال بعد از دربی در نشستی که با بازیکنان داشتند به آنها وعده دادند در صورت پیروزی در بازی‌های آینده پاداش ویژه‌ای به آنها پرداخت خواهند کرد.

استقلالی‌ها البته پاداش پیروزی مقابل فولاد را گرفتند و حالا قرار است پاداش ویژه هیات مدیره به خاطر پیروزی مقابل سایپا به حساب آنها واریز شود. طبق هماهنگی‌های صورت گرفته مبلغ پاداش بازیکنان قبل از بازی با تراکتورسازی به حساب بازیکنان واریز خواهد شد.

خبر دیگر از تیم استقلال اینکه موسسه مالی و اعتباری کوثر که صدور کارت هواداری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برعهده دارد از اعضای تیم استقلال خواسته تا حسابی را در این موسسه افتتاح کنند. قرار است رقم‌های پرداختی جدید برای بازیکنان تیم استقلال از سوی اسپانسر به این حساب‌ها واریز شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: