تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۱ کد مطلب 101726

واکنش جلالی به اخراجش از سایپا

سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا، گفت: من امروز صبح به باشگاه رفتم، اما مدیرعامل دستور داده بود مانع حضورم در باشگاه شوند. به گزارش مشرق، مجید جلالی در خصوص برکناری‌اش از سمت سرمربی‌گری سایپا، اظهار داشت: من صبح قصد داشتم وارد باشگاه بشوم که نگهبانی به من اعلام کرد رضایی مدیرعامل باشگاه به آنها گفته […]

سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا، گفت: من امروز صبح به باشگاه رفتم، اما مدیرعامل دستور داده بود مانع حضورم در باشگاه شوند.

به گزارش مشرق، مجید جلالی در خصوص برکناری‌اش از سمت سرمربی‌گری سایپا، اظهار داشت: من صبح قصد داشتم وارد باشگاه بشوم که نگهبانی به من اعلام کرد رضایی مدیرعامل باشگاه به آنها گفته اجازه ورود به من را ندهند. من هم گفتم مشکلی نیست، در همان موقع سجادی عضوی هیأت مدیره باشگاه آمد و از این موضوع خیلی ناراحت شد و به من گفت نباید چنین رفتاری می‌کردند. یک سوءتفاهمی پیش آمده و مرا با خود به داخل باشگاه برد.

وی ادامه داد: پس از آن من به سر تمرین رفتم که ناگهان دیدم نامه‌ای به من دادند که در آن اعلام کردند که من از سمت سرمربی‌گری تیم برکنار شده‌ام. پس از این تمرین را ترک کردم.

سرمربی سابق سایپا در مورد اینکه دو هفته به پایان بازی‌ها باقی مانده، یادآور شد:‌ روز گذشته من بعد از تمرین رعیت، رئیس هیأت مدیره باشگاه را دیدم که او به من گفت در دو هفته پایانی باید همه چیز به فراموشی سپرده شود و تیم در آرامش کامل کار خود را دنبال کند. به هر حال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که امروز ناگهان این اتفاق در تمرین رخ داد.

جلالی در مورد عذرخواهی او در برنامه ۹۰ یادآور شد: من از جامعه داوری و مردم عذرخواهی کردم که نباید آن رفتار را پس از بازی با استقلال انجام می‌دادم. به هر حال هم‌اکنون من دیگر سرمربی سایپا نیستم و نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: