تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۷:۲۲ کد مطلب 101734

ادامه کارشکنی‌ سعودی‌ها مقابل نماینده ایران+عکس

مسئولان اماراتی در ادامه کارشکنی‌های خود برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و النصر عربستان برنامه‌ای نداشتند. به گزارش مشرق، مسئولان اماراتی که از شب گذشته پس از ورود تیم ذوب‌آهن کارشکنی‌های خود را آغاز کردند در برگزاری نشست مطبوعاتی پیش از بازی نیز این موضوع را ادامه دادند. در حالیکه قرار […]

مسئولان اماراتی در ادامه کارشکنی‌های خود برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و النصر عربستان برنامه‌ای نداشتند.

به گزارش مشرق، مسئولان اماراتی که از شب گذشته پس از ورود تیم ذوب‌آهن کارشکنی‌های خود را آغاز کردند در برگزاری نشست مطبوعاتی پیش از بازی نیز این موضوع را ادامه دادند.

در حالیکه قرار بود از ساعت ۱۲ به وقت امارات نشست مطبوعاتی آغاز شود اما مسئولان باشگاه النصر با بی‌نظمی و پس از گذشت زمان زیادی این مراسم را آغاز کردند. رفتارهای اماراتی‌ها تا جایی بود که حتی برای حضور یحیی گل‌محمدی در نشست خودرویی را هماهنگ نکرده بودند و سرمربی ذوب‌آهن خودش با تاکسی به سمت محل برگزاری نشست رفت.

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و النصر در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا فردا از ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

ادامه کارشکنی‌ سعودی‌ها مقابل نماینده ایران+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: