تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۵ کد مطلب 101740

"حاج قاسم" در راه گیلان

براساس اخبار دریافتی سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس بمنظور حضور و ایراد سخنرانی در اولین اجلاسیه کنگره بزرگ ۸۰۰۰ استان گیلان طی سفری یک روزه قدم به دیدگان ولایت مداران گیلان می گذارند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شهدای ایران، سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس بمنظور حضور […]

براساس اخبار دریافتی سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس بمنظور حضور و ایراد سخنرانی در اولین اجلاسیه کنگره بزرگ ۸۰۰۰ استان گیلان طی سفری یک روزه قدم به دیدگان ولایت مداران گیلان می گذارند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شهدای ایران، سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس بمنظور حضور و ایراد سخنرانی در اولین اجلاسیه کنگره بزرگ ۸۰۰۰ استان گیلان طی سفری یک روزه قدم به دیدگان ولایت مداران گیلان می گذارند.

براساس این خبر و به نقل از خزر، گیلان قهرمان همچنانکه که در دفاع ۸ساله ملت از اولین های آن دوران طلایی بود و از آغازین ساعات جنگ فرزندان خود را تقدیم اسلام و انقلاب نمود که ۱۶شهید قهرمان و پرآوازه ی مدافع سرپل ذهاب از آن جمله است. در زمان حاضر نیز جزء اولین های مدافعان حرم هستند که تقدیم ۱۳شهید(مدافع حرم) و اثرگذاری فاتحان شهرهای نبل و الزهراء سوریه مصادیق زیبای دریافت فرهنگ غنی دلدادگی این خطه از مردم قهرمان است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: