تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۶ کد مطلب 101743

شناسایی خانواده زنی که قربانی شیطان شد +عکس

پرونده قتل زن جوان توسط پسر شیطان‌ صفت در مشهد با شناسایی هویت مقتول و اعترافات قاتل وارد مرحله تازه‌ای شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، میثم ۱۹ ساله ساعت۲ بامداد چهارشنبه گذشته با مشاهده زنی در محله پنج تن مشهد قصد آزارش را داشت که با مقاومت زن ۲۱ ساله او را با ضربه‌های چاقو […]

پرونده قتل زن جوان توسط پسر شیطان‌ صفت در مشهد با شناسایی هویت مقتول و اعترافات قاتل وارد مرحله تازه‌ای شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، میثم ۱۹ ساله ساعت۲ بامداد چهارشنبه گذشته با مشاهده زنی در محله پنج تن مشهد قصد آزارش را داشت که با مقاومت زن ۲۱ ساله او را با ضربه‌های چاقو کشت.کارآگاهان جنایی پس از کشف راز قتل، تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول را آغاز و در وسایل او یک شناسنامه کشف کردند. این درحالی بود که شکایتی درباره ناپدید شدن او در پلیس آگاهی مطرح نشده بود. با گذشت سه روز از جنایت، ماموران توانستند خانواده این زن را شناسایی کنند. تحقیقات نشان داد، مقتول در همان محل قتل زندگی می‌کرد و همسرش چندی قبل شهر را برای کاری ترک کرده بود. این زن مدتی بود به تنهایی زندگی می‌کرد و شب حادثه قصد داشته برای گرفتن دارو به داروخانه برود که قربانی نیت شیطانی پسر جوان شده بود.
شناسایی خانواده زنی که قربانی شیطان شد

میثم ۱۹ ساله نیز در حضور قاضی سیدجواد حسینی، بازپرس جنایی مشهد به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: شب حادثه بعد از این که صاحبکارم رفت، دوستانم به اتاق مجردی من آمدند و موادمخدر مصرف کردند. آنها اغلب شب‌ها برای مصرف موادمخدر نزد من می‌آمدند. گاهی نیز زنان خیابانی را به آنجا می‌آوردند. شب حادثه با رفتن دوستانم، بنگ کشیدم و دچار وسوسه شدم. در خیابان قدم می‌زدم که با زن جوان روبه‌رو شدم. چند بار خواستم به اتاق مجردی من بیاید، اما مدام می‌گفت دست از سرش بردارم. من هم عصبانی شده و با چاقویی که همیشه همراه داشتم، چند ضربه به او زدم. البته ابتدا می‌خواستم او را بترسانم، اما نمی‌دانم چه شد که او را کشتم. بعد از قتل، جسد را به میانه نخاله‌های ساختمانی کشاندم و با سنگ ضربه‌ای به سرش زدم. می‌خواستم صورتش قابل شناسایی نباشد.

متهم پس از تحقیقات با قرار بازداشت روانه زندان شد و جسد نیز با دستور قضایی در اختیار خانواده‌اش قرار گرفت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: