تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۱ کد مطلب 101769

پیتورکا: مقابل سپاهان فقط برد می‌خواهیم

سرمربی و بازیکن تیم فوتبال الاتحاد عربستان در نشست خبری قبل از مصاف با سپاهان ایران حاضر شدند. به گزارش مشرق، ویکتور پیتورکا، سرمربی الاتحاد در این نشست خبری گفت: با آمادگی کامل در این دیدار حاضر می‌شویم و پیش‌بینی‌مان این است که هواداران زیادی در ورزشگاه از ما حمایت و پشتیبانی کنند. وی ادامه […]

سرمربی و بازیکن تیم فوتبال الاتحاد عربستان در نشست خبری قبل از مصاف با سپاهان ایران حاضر شدند.

به گزارش مشرق، ویکتور پیتورکا، سرمربی الاتحاد در این نشست خبری گفت: با آمادگی کامل در این دیدار حاضر می‌شویم و پیش‌بینی‌مان این است که هواداران زیادی در ورزشگاه از ما حمایت و پشتیبانی کنند.

وی ادامه داد: بازی حساس و سرنوشت سازی با سپاهان داریم و قطعا غیر از برد هیچ نتیجه‌ای دیگری به کار ما نمی آید. در کنار برد نگاه دیگرمان هم به دیدار النصر -لوکوموتیو است و امیدوارم نتیجه دو دیدار طوری رقم بخورد که منجر به صعود الاتحاد شود.

سرمربی الاتحاد همچنین اظهار داشت: سپاهان تیمی قدرتمندی در فوتبال ایران است و قطعا با توجه به نتیجه دیدار رفت برای جبران می آید و این موضوع کار ما را سخت تر می کند.

همچنین عبدالرحمان، بازیکن الاتحاد نیز در این نشست گفت: سپاهان تیم پر سابقه‌ای در لیگ قهرمانان آسیاست و با تغییراتی که در کادر فنی داشته با انگیزه ای بیشتر در این دیدار حاضر می شوند و این موضوع برای ما مانع ایجاد می کند. اما امیدوارم از این مانع بگذریم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: