تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۱ کد مطلب 101790

سپاهان از استقلال ضمانت‌نامه خواست

هافبک استقلال به دلیل پرداخت نکردن پول رضایت نامه اش به باشگاه سپاهان فعلا نمی تواند برای تیمش بازی کند و باید دید آیا مشکل او برای دو بازی حساس با تراکتورسازی و صبا حل می شود یا نه. به گزارش مشرق، ماجرا از این قرار است که استقلال ابتدای فصل ۲۰۰ میلیون پول رضایت […]

هافبک استقلال به دلیل پرداخت نکردن پول رضایت نامه اش به باشگاه سپاهان فعلا نمی تواند برای تیمش بازی کند و باید دید آیا مشکل او برای دو بازی حساس با تراکتورسازی و صبا حل می شود یا نه.

به گزارش مشرق، ماجرا از این قرار است که استقلال ابتدای فصل ۲۰۰ میلیون پول رضایت نامه یعقوب کریمی را به حسابش واریز کردند تا این بازیکنان بتواند رضایت نامه اش را از باشگاه سپاهان بگیرد اما در اولین پرداختی باشگاه استقلال پولی به یعقوب کریمی ندادند و آنها مدعی شدند که خودشان با باشگاه سپاهان توافق می کنند. اما با گذشت ۲۸ هفته از شروع لیگ برتر باشگاه پولی به حساب باشگاه سپاهان واریز نکرد تا این بازیکن تا پرداخت مبلغ رضایت نامه از حضور در میادین محروم شود.

گفته می شود قرار است باشگاه استقلال بابت پرداخت پول رضایت نامه یعقوب کریمی به باشگاه سپاهان ضمانت نامه بدهد تا این بازیکن بتواند در دو بازی باقی مانده تیمش را همراهی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: