تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۹ کد مطلب 101803

محمودی: زمان کواچ مشکل بدنسازی نداشتیم

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: ما در زمان کواچ هم بدنسازی خوبی داشتیم و وزنه‌های سنگینی می‌زدیم و در این مورد مشکلی نداشتیم. به گزارش مشرق، شهرام محمودی در پایان تمرین صبح امروز (سه‌شنبه) تیم ملی والیبال در راه آماده‌سازی برای مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: تمرینات ما حدود ۵ هفته زودتر از تیمی […]

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: ما در زمان کواچ هم بدنسازی خوبی داشتیم و وزنه‌های سنگینی می‌زدیم و در این مورد مشکلی نداشتیم.

به گزارش مشرق، شهرام محمودی در پایان تمرین صبح امروز (سه‌شنبه) تیم ملی والیبال در راه آماده‌سازی برای مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: تمرینات ما حدود ۵ هفته زودتر از تیمی مثل لهستان آغاز شده به همین خاطر بچه‌ها با هم هماهنگ‌تر شده و مطابق نظر مربی تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. این موضوع می‌تواند در بازی مقابل لهستان برای ما بسیار مفید باشد.

وی در مورد بدنسازی بازیکنان تیم ملی گفت: ما در زمان کواچ هم بدنسازی خوبی داشتیم و وزنه‌های سنگینی می‌زدیم، در مجموعه مشکلی در بدنسازی نداشتیم اما در هر حال مشکلاتی پیش می‌آید که برآیند آن نتیجه نگرفتن تیم ملی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: