تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۷ کد مطلب 101811

اپل جک ۳.۵ میلیمتری هدفون آیفون ۷ را حذف نمی‌‌کند +عکس

مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون ۶s بود که شایعات مرتبط با آیفون ۷ آغاز شد. این موضوع طبیعی است اما یکی از همان شایعات، بیش از اندازه عجیب به نظر می رسید: منابع مختلف می‌گفتند که آیفون بعدی قرار است به پورت ۳.۵ میلیمتری هدفون مجهز نباشد.  به گزارش مشرق، اگر به همه جوانب […]

مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون ۶s بود که شایعات مرتبط با آیفون ۷ آغاز شد. این موضوع طبیعی است اما یکی از همان شایعات، بیش از اندازه عجیب به نظر می رسید: منابع مختلف می‌گفتند که آیفون بعدی قرار است به پورت ۳.۵ میلیمتری هدفون مجهز نباشد.

 به گزارش مشرق، اگر به همه جوانب نگاه کنید، می بینید که این اقدام چندان هم غیر منطقی نیست. پورت هدفون جای زیادی در تلفن های هوشمند امروزی که باریک و ظریف تر از هر زمان دیگری شده اند، اشغال کرده است. اپل یا سازندگان دیگر با حذف این نوع اتصال می توانند باتری حجیم تری را در دستگاه های شان جای دهند و یا ضد آب کردن آن را ساده تر نمایند.
 
از زمانی که این شایعه منتشر شد، تقریبا همه تصاویر رندر شده ی منتسب به آیفون ۷، بدون این پورت در فضای مجازی منتشر می شدند. حال ولی منابع چینی تصویری را منتشر کرده و اذعان داشته اند که این، یکی از مدارهای آیفون ۷ است که وجود پورت ۳.۵ میلیمتری هدفون را تایید می کند.
 
جک ۳.۵ میلیمتری هدفون از آیفون ۷ حذف نمی‌شود +سند

 
در این میان چند ساعت پیش خبری منتشر شد از باتری آیفون ۷؛ یک منبع چینی با انتشار تصویری منتسب به باتری این موبایل، بیان کرده بود که حجم باتری آیفون ۷ به میزان بسیار اندکی افزایش یافته است. طبیعتاً اگر اپل پورت هدفون را به طور کامل از دستگاه خود حذف می کرد، می توانستیم شاهد استفاده باتری حجیم‌تری در آن باشیم و حالا دست کم با ارتباط شایعات مختلف به هم، می توان دید که گویا فعلا اپل این تصمیم را لغو کرده است.

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: