تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۳ کد مطلب 101816

گوشی htc 10 نیامده وصله پینه شد

با وجود این‌که اچ‌تی‌سی ۱۰ هنوز در برخی از نقاط دنیا از جمله ایران رسماً عرضه نشده حالا آپدیتی برای بهبود عملکرد دوربین، وای‌فای و آنتن‌دهی این گوشی منتشر شده است.  به گزارش مشرق، دوربین گوشی افز ۱۰ هنوز در نور کم عملکرد مناسبی نداشته و حتی از پرچم‌داران گذشته سامسونگ مثل گلکسی اس ۶ […]

با وجود این‌که اچ‌تی‌سی ۱۰ هنوز در برخی از نقاط دنیا از جمله ایران رسماً عرضه نشده حالا آپدیتی برای بهبود عملکرد دوربین، وای‌فای و آنتن‌دهی این گوشی منتشر شده است.

آپدیت جدید HTC 10 با بهبود عملکرد دوربین، وای‌فای و آنتن‌دهی از راه رسید به گزارش مشرق، دوربین گوشی افز ۱۰ هنوز در نور کم عملکرد مناسبی نداشته و حتی از پرچم‌داران گذشته سامسونگ مثل گلکسی اس ۶ نیز ضعیف‌تر عمل می‌کند. همچنین فوکوس لیزری این پرچم‌دار هم نسبت به گوشی‌های با سیستم فوکوس مشابه بدتر عمل می‌کند و گاهی در فوکوس کردن موفق نیست. حالا اچ‌تی‌سی آپدیت مهمی را برای رفع این اشکالات عرضه کرده است.

تصاویر گرفته شده در نور کم پس از آپدیت واضح‌تر خواهد بود، عکس‌های فضای آزاد کیفیت بهتری داشته، فوکوس خودکار دقیق‌تر عمل خواهد کرد و همچنین ویژگی HDR محدوده نوری گسترده‌تری را پوشش می‌دهد. همچنین گفته می‌شود نویز بنفش رنگی که در حالت حرفه‌ای Pro Mode دوربین گوشی دیده می‌شد پس از آپدیت از بین رفته است.
 
این آپدیت همچنین آنتن‌دهی را در نقاط با سیگنال ضعیف بهبود بخشیده و فناوری Smart MIMO سرعت و کیفیت اتصال وای‌فای را بهتر خواهد کرد. ابتدا نسخه‌های آنلاک شده اچ‌تی‌سی ۱۰ در اروپا این آپدیت را دریافت کرده و سپس این به‌روزرسانی حیاتی به سایر نقاط جهان خواهد رسید. به این ترتیب امیدواریم عملکرد این گوشی در هنگام عرضه رسمی در ایران بهتر شده باشد.

منبع: فارنت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: