تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰ کد مطلب 101824

با این ترفند برنامه‌های آیفون را مخفی کنید +آموزش

ترفندی وجود دارد که اگر چه به وسیله آن نمی توانید برای همیشه از شر نرم افزارهای پیش فرض اپل خلاص شوید، اما می توانید به سادگی آن ها از روی گوشی خود ناپدید کنید.  به گزارش مشرق، امکان پاک کردن نرم افزارهای پیش فرض از روی سیستم عامل iOS موضوعی است که اکنون مدتها […]

ترفندی وجود دارد که اگر چه به وسیله آن نمی توانید برای همیشه از شر نرم افزارهای پیش فرض اپل خلاص شوید، اما می توانید به سادگی آن ها از روی گوشی خود ناپدید کنید.

 به گزارش مشرق، امکان پاک کردن نرم افزارهای پیش فرض از روی سیستم عامل iOS موضوعی است که اکنون مدتها است کاربران آیفون و آیپد از اپل درخواست می کنند اما این شرکت توجهی به این درخواست ها ندارد. در نتیجه این امر منجر به آن شده است که اکنون بسیاری از کاربران این دستگاه ها، پوشه ای برای نرم افزارهای بدون استفاده دارند که جای نرم افزار پیش فرض اپل در آن جا است.
 
اما ترفندی وجود دارد که اگر چه به وسیله آن نمیتوانید برای همیشه از شر نرم افزارهای پیش فرض اپل خلاص شوید، اما می توانید به سادگی آن ها از روی گوشی خود ناپدید کنید. این نرم افزار ها با استفاده از این روش Uninstall نمی‌شوند و چنانچه در گوشی یا آیپد خود آنها را جستجو کنید، هنوز هم قابل دسترس هستند.
 
در ابتدا لازم است همه نرم افزارهایی که می‌خواهید ناپدید کنید را در یک پوشه قرار دهید و سپس مجددا اپلیکیشنی که خواهان مخفی کردن آن هستید را فشار داده و نگه دارید تا به لرزش درآید.
 
در این حالت باید این اپلیکیشن را کشیده و به دو صفحه بعد ببرید و سپس بدون رها کردن اپلیکیشن، دکمه Home را بر روی گوشی خود فشار دهید که در این صورت، آیکون نرم افزار پاک می‌شود. در برخی گزارش‌ها گفته شده است که آیکون‌های مخفی شده با راه اندازی مجدد گوشی نمایان می‌شوند اما هنوز از این موضوع اطمینان کافی در دسترس نیست.
 
در نتیجه فقط نرم افزارهایی را که مطمئنا به آنها نیاز ندارید به این روش مخفی کنید. اگرچه هنوز هم با استفاده از جستجو میتوانید به نرم افزارهای مخفی شده دسترسی داشته باشید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: