تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۲ کد مطلب 101830

پیروزی نماینده کُره در رقابتی تنگاتنگ با ملبورن

نماینده کره در رقابتی تنگاتنگ با ملبورن ویکتوری استرالیا توانست با تفاضل گل بهتر به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. به گزارش مشرق، تیم سوون سامسونگ کره در آخرین هفته از رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا از گروه G میزبان شانگهای بود که در این دیدار با نتیجه […]

نماینده کره در رقابتی تنگاتنگ با ملبورن ویکتوری استرالیا توانست با تفاضل گل بهتر به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

به گزارش مشرق، تیم سوون سامسونگ کره در آخرین هفته از رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا از گروه G میزبان شانگهای بود که در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید تا صعود خود را به عنوان تیم دوم قطعی کند.

گل‌های نماینده کره را هیم کیم(۷)، سانگ جی(۵۳) و هی کیم(۵۵) به ثمر رساندند.

در بازی همزمان دیگر در این گروه ملبورن ویکتوری استرالیا که رقابت تنگاتنگی را با نماینده کره داشت، مقابل گامبا اوزا با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید ولی از صعود به مرحله بعد ناکام ماند.

در این گروه تیم شانگهای با ۱۲ امتیاز پیش از این صعودش قطعی شده بود ولی سوون سامسونگ کره با ملبورن ویکتوری استرالیا که ۶ امتیازی بودند هر دو امروز پیروز شدند و ۹ امتیازی شدند. بازی‌های رو در رو این دو تیم با نتیجه تساوی به پایان رسیده بود و با توجه به تفاضل گل نماینده کره به مرحله بعد صعود کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: