تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۵ کد مطلب 101850

اکران همزمان«رسوایی۲»در تهران و دبی

مدیر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «رسوایی ۲» از روز چهارشنبه همزمان با تهران در دبی نیز اکران می‌شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، علیرضا سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران فیلم «رسوایی»۲ گفت: تلاش کردیم فیلم همزمان با تهران در دوبی نیز اکران شود. این […]

مدیر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «رسوایی ۲» از روز چهارشنبه همزمان با تهران در دبی نیز اکران می‌شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، علیرضا سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران فیلم «رسوایی»۲ گفت: تلاش کردیم فیلم همزمان با تهران در دوبی نیز اکران شود. این فیلم در تهران ۲۵ سالن سینما خواهد داشت و همزمان در باشگاه ایرانیان دوبی نیز به نمایش درمی‌آید.

 

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره ادامه اکران فیلم در کشورهای خارجی گفت: از هفته آینده فیلم سینمایی «رسوایی۲» در کانادا نیز اکران می شود.

وی در ادامه درباره اکران فیلم در شهرستان‌ها هم توضیح داد: فیلم سینمایی «رسوایی۲»با ۱۵ سالن سینما در شهرستان اکرانش آغاز می‌شود که به مرور تعداد سالن‌های سینمای این فیلم افزایش خواهد داشت. در کل سینماهای فیلم در آغاز اکران ۴۰ سالن سینما خواهد بود.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «رسوایی۲» نقدی اجتماعی است و از داستانی جذاب برخوردار است. در این فیلم اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سحر قریشی و… به ایفای نقش می‌پردازند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: