تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۱ کد مطلب 101864

بازدید وزیر ورزش و جوانان از باشگاه استقلال

وزیر ورزش و جوانان با حضور در آکادمی بین المللی تنیس استقلال تهران از اردوی تیم ملی دیویس کاپ و قسمت‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد. به گزارش مشرق، محمود گودرزی به همراه مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و شایسته رییس فدراسیون تنیس، ظهر امروز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت از آکادمی بین المللی تنیس استقلال و […]

وزیر ورزش و جوانان با حضور در آکادمی بین المللی تنیس استقلال تهران از اردوی تیم ملی دیویس کاپ و قسمت‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش مشرق، محمود گودرزی به همراه مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و شایسته رییس فدراسیون تنیس، ظهر امروز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت از آکادمی بین المللی تنیس استقلال و اردوی تیم ملی تنیس کشورمان بازدید و در جریان آخرین وضعیت تیم ملی قرار گرفت.

در این بازدید رییس فدراسیون گزارشی از امکانات مختلف این مجموعه و نیازمندی‌های توسعه آن و همچنین در خصوص روند تمرینات تیم ملی تنیس کشورمان ارائه داد.

در خاتمه نیز جلسه ای به منظور همکاری بهتر بین شرکت توسعه و فدراسیون تنیس کشورمان، با حضور مدبر و شایسته در محل دفتر مدیریت مجموعه تنیس استقلال برگزار و طرفین به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

در این بازدید منوچهری نائب رییس بانوان، کیمیایی دبیر فدراسیون، جمالی خزانه دار، کردی سرپرست تیم ملی، پسندیده بازرس، علی آبادی مدیر باشگاه و افسری مدیر روابط عمومی فدراسیون حضور داشتند.

مسابقات جام دیویس ۲۱ تیر ماه با حضور نمایندگان ۹ کشور به میزبانی فدراسیون تنیس ایران برگزار خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: