تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۲۳:۴۴ کد مطلب 101930

آخرین فیلم ده‌نمکی به کانادا می‌رود

مدیر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «رسوایی ۲» از روز چهارشنبه همزمان با تهران در دبی نیز اکران می‌شود. به گزارش مشرق، علیرضا سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره اکران فیلم «رسوایی»۲ گفت: تلاش کردیم فیلم همزمان با تهران در دوبی نیز اکران شود. این فیلم در تهران ۲۵ سالن سینما خواهد داشت و همزمان […]

مدیر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «رسوایی ۲» از روز چهارشنبه همزمان با تهران در دبی نیز اکران می‌شود.

به گزارش مشرق، علیرضا سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره اکران فیلم «رسوایی»۲ گفت: تلاش کردیم فیلم همزمان با تهران در دوبی نیز اکران شود. این فیلم در تهران ۲۵ سالن سینما خواهد داشت و همزمان در باشگاه ایرانیان دوبی نیز به نمایش درمی‌آید.

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره ادامه اکران فیلم در کشورهای خارجی گفت: از هفته آینده فیلم سینمایی «رسوایی۲» در کانادا نیز اکران می شود.

وی در ادامه درباره اکران فیلم در شهرستان‌ها هم توضیح داد: فیلم سینمایی «رسوایی۲»با ۱۵ سالن سینما در شهرستان اکرانش آغاز می‌شود که به مرور تعداد سالن‌های سینمای این فیلم افزایش خواهد داشت. در کل سینماهای فیلم در آغاز اکران ۴۰ سالن سینما خواهد بود.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «رسوایی۲» نقدی اجتماعی است و از داستانی جذاب برخوردار است. در این فیلم اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سحر قریشی و… به ایفای نقش می‌پردازند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: