تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۰۰:۳۳ کد مطلب 101961

شکست تراکتورسازی برابر الهلال عربستان/ صعود با طعم صدرنشینی +جدول

تیم فوتبال تراکتورسازی که پیش از این صعودش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرده بود، در آخرین دیدار مرحله مقدماتی برابر الهلال شکست خورد. به گزارش مشرق، تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ در مسقط عمان به مصاف الهلال عربستان […]

تیم فوتبال تراکتورسازی که پیش از این صعودش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرده بود، در آخرین دیدار مرحله مقدماتی برابر الهلال شکست خورد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ در مسقط عمان به مصاف الهلال عربستان رفت که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم عربستانی به اتمام رسید.

تراکتورسازی این بازی را با ترکیبی متفاوت نسبت به بازی رفت آغاز کرد. محمدرضا اخباری، کارلوس کاردوسو، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، خالد شفیعی، ایوب کلانتری، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، فردین عابدینی، آگوستو سزار و آلویس نانگ ۱۱ بازیکن قلعه نویی در شروع مسابقه بودند.

تراکتورسازی که در لحظات نخست بازی اشتباهات زیادی داشت، به تدریج بر بازی مسلط شد و بازیکنان این تیم در دقیقه ۷ می‌توانستند گل اول را به ثمر برسانند که فرصت خوب گلزنی آنها از دست رفت.

در دقیقه ۱۵ این تیم الهلال بود که توسط سالم الدوساری روی غفلت مدافعان تراکتورسازی به گل اول رسید.

شاگردان قلعه نویی حتی در دقیقه ۲۴ می‌توانستند توسط آلویس نانگ گل تساوی را به ثمر برسانند که شوت مهاجم تراکتورسازی روی پایش ننشست و توپ با ضربه آرام به محوطه شش قدم رسید.

با شروع نیمه دوم امیر قلعه نویی اقدام به یک تعویض کرد و با به زمین آوردن فرزاد حاتمی به دنبال استفاده از قدرت سرزنی وی بود که اتفاقا خیلی زود هم جواب داد و تراکتورسازی در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم توسط نانگ به گل تساوی رسید.

در ادامه اما شاگردان قلعه نویی کمی بی انگیزه بازی کردند و فرضت میدنداری را به تیم الهلال دادند که این تیم از روی همین غفلت ها به گل دوم رسید و تلاش نماینده ایران برای به تساوی کشاندن بازی ثمری نداشت.

در دیگر دیدار این گروه نیز پاختاکور با ۳ گل الجزیره را برد اما سوم شد و صعود نکرد. از این گروه تراکتورسازی با ۱۲ امتیاز راهی مرحله بعد شد و تیم الهلال نیز به عنوان تیم دوم به مرحله بعد راه یافت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: