تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۰۱:۳۴ کد مطلب 101976

اردوگاه داعش در شرق القلمون+عکس

گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار تصاویری از پیوستن گروه جدیدی از نیروهای تکفیری به سازمان رزم این گروه در منطقه شرقی القلمون (مرز سوریه با لبنان) خبر داده است. گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار تصاویری از پیوستن گروه جدیدی از نیروهای تکفیری به سازمان رزم این گروه در منطقه شرقی […]

گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار تصاویری از پیوستن گروه جدیدی از نیروهای تکفیری به سازمان رزم این گروه در منطقه شرقی القلمون (مرز سوریه با لبنان) خبر داده است.

گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار تصاویری از پیوستن گروه جدیدی از نیروهای تکفیری به سازمان رزم این گروه در منطقه شرقی القلمون (مرز سوریه با لبنان) خبر داده است.

اردوگاه داعش در شرق القلمون+عکس

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشره بخش اعظم نیروهای جدید الورود به داعش را نوجوانان و افراد کم سن و سال تشکیل می دهند. طی دو ماه گذشه بخش شرقی مرز سوریه با لبنان (القلمون) صحنه درگیری همزمان داعش با ارتش و بسیج مردمی سوریه و همچنین گروههای تروریستی تکفیری ارتش آزاد و القاعده بوده است. تروریستها با حمله به ۵ مقر مهم نظامی ارتش سوریه در این منطقه قصد سیطره بر آنها را داشتند که با هوشیاری نیروهای نظامی سوری ناکام مانده و پس از کشته شدن کلیه مهاجمین هجوم آنها دفع گردید.

اردوگاه داعش در شرق القلمون+عکس
اردوگاه داعش در شرق القلمون+عکس
اردوگاه داعش در شرق القلمون+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: