تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۰۴:۲۶ کد مطلب 102024

تماس میلاد‌فخرالدینی با بازیکن پرسپولیس

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بازیکنان پرسپولیس که از دست دادن صدر جدول برای شان سنگین بوده و گران تمام شده طی روزهای اخیر در گفت و گوهایی که داشتند به قضاوت داوری بازی استقلال و سایپا پیله کرده و مدعی شده اند تمام کارشناسان گفتند پنالتی استقلال درست نبود و داور نباید پنالتی می گرفت. […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بازیکنان پرسپولیس که از دست دادن صدر جدول برای شان سنگین بوده و گران تمام شده طی روزهای اخیر در گفت و گوهایی که داشتند به قضاوت داوری بازی استقلال و سایپا پیله کرده و مدعی شده اند تمام کارشناسان گفتند پنالتی استقلال درست نبود و داور نباید پنالتی می گرفت.

 در این میان میلاد فخرالدینی که خطای پنالتی بحث برانگیز دقیقه ۴۸ بازی ورزشگاه تختی روی او انجام شد، با یکی از دوستان نزدیک خود در پرسپولیس تماس گرفته و به او گفته به همبازیانت بگو حرف اشتباه نزنند. اگر پنالتی نشده بود، خودم مصاحبه می کردم و می گفتم پنالتی نبود اما مدافع سایپا موقع دفع توپ روی من خراب شد و نگذاشت بازی را دنبال کنم. شک نکن پنالتی بود.

 گویا میلاد به این بازیکن پرسپولیس گفته؛ به پرسپولیسی ها بگو زود قضاوت نکنند و اول صحنه پنالتی را با دقت ببینند و بعد نظر بدهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: