تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۰۶:۰۷ کد مطلب 102054

دستگیری ۸ داعشی در بنگلادش+عکس

در ادامه موج دستگیری های گسترده وابستگان به گروه تروریستی تکفیری داعش از سوی نیروهای امنیتی بنگلادش، شب گذشته ۸ مظنون به عضویت در این گروه در شهر داکا دستگیر شدند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج دستگیری های گسترده وابستگان به گروه تروریستی تکفیری داعش از سوی نیروهای امنیتی بنگلادش، شب گذشته ۸ مظنون […]

در ادامه موج دستگیری های گسترده وابستگان به گروه تروریستی تکفیری داعش از سوی نیروهای امنیتی بنگلادش، شب گذشته ۸ مظنون به عضویت در این گروه در شهر داکا دستگیر شدند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج دستگیری های گسترده وابستگان به گروه تروریستی تکفیری داعش از سوی نیروهای امنیتی بنگلادش، شب گذشته ۸ مظنون به عضویت در این گروه در شهر داکا دستگیر شدند.

دستگیری 8 داعشی در بنگلادش+عکس

بنابر این گزارش، افراد مذکور در حمله نیروهای امنیتی بنگلادش به یک مدرسه وهابی تاسیس شده از سوی دولت عربستان سعودی دستگیر شده اند. سخنگوی وزارت کشور بنگلادش در گفتگوی خبری با نمایندگان رسانه های این کشور تاکید کرد که برخی از افراددستگیر شده سابقه حضور چندین ماهه در صفوف گروههای تروریستی تکفیری القاعده و داعش را داشته اند. از ابتدای بحران در منطقه غرب آسیا، هزاران نفر از اتباع کشورهای مالزی، بنگلادش، اندونزی و چین به صفوف گروههای تکفیری در عراق و سوریه پیوسته اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: