تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۰۷:۱۵ کد مطلب 102069

همراه با مسافران ریو (۴) ؛ علی پاکدامن

علی پاکدامن، شمشیرباز خوش تکنیک اسلحه سابر ایران موفق شد به عنوان بهترین شمشیر باز آسیا جواز حضور در المپیک ریو را کسب کند. گروه ورزشی مشرق – تا کنون ۴۳ نماینده از ایران در رشته های مختلف موفق به رزرو بلیط ریو شده اند که علی پاکدامن (۲۶ساله) شمشیرباز اسلحه سابر کشورمان یکی از […]

علی پاکدامن، شمشیرباز خوش تکنیک اسلحه سابر ایران موفق شد به عنوان بهترین شمشیر باز آسیا جواز حضور در المپیک ریو را کسب کند.

گروه ورزشی مشرق – تا کنون ۴۳ نماینده از ایران در رشته های مختلف موفق به رزرو بلیط ریو شده اند که علی پاکدامن (۲۶ساله) شمشیرباز اسلحه سابر کشورمان یکی از آنهاست.
همراه با مسافران ریو (4) ؛ علی پاکدامن

در سیستم رنکینگ فدراسیون جهانی شمشیر بازی، ورزشکاری که در بین ۱۴ شمشیرباز برتر جهان قرار بگیرد می تواند از طریق رنکینگ جهانی سهمیه المپیک را بگیرد. از هر کشور تنها دو نفر سهمیه می‌گیرند و در صورت تکراری بودن کشورها سهمیه به نفر بعد منتقل می‌شود که تیم ایران موفق شد یک سهمیه از طریق رنکینگ (مجتبی عابدینی) کسب کند.

همراه با مسافران ریو (4) ؛ علی پاکدامن

 اما علی پاکدامن یکی از دو نماینده اسلحه سابر کشورمان در ریو، بعد از به نمایش گذاشتن بازی های قابل قبول در جریان رقابت های گرند پری، توانست با درخشش در مسابقات آسیایی به عنوان بهترین سابریست آسیا جواز حضور در المپیک را کسب کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: