تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۹ کد مطلب 102145

وزارت‌نفت، هاشمی را به‌کدام ویلا دعوت‌کرد؟

هاشمی در اوج بحران حمله عراق به کویت و ورود آمریکا به منطقه خلیج فارس در سال ۱۳۶۹ روز جمعه با خاندانش مهمان ویلای وزارت نفت بوده است، ویلایی که با توصیفات رفسنجانی، به نظر می‌رسد جایی دیدنی باشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مشرق، کاخ شاه مخلوع، سد لتیان، لواسان، روی عرشه […]

هاشمی در اوج بحران حمله عراق به کویت و ورود آمریکا به منطقه خلیج فارس در سال ۱۳۶۹ روز جمعه با خاندانش مهمان ویلای وزارت نفت بوده است، ویلایی که با توصیفات رفسنجانی، به نظر می‌رسد جایی دیدنی باشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مشرق، کاخ شاه مخلوع، سد لتیان، لواسان، روی عرشه کشتی، سفرهای کیش، سفرهای خارجی، اسکی روی آب، جت اسکی، پیست دیزین، سفر دیپلماتیک، سفر خانوادگی با هلی‌کوپتر و … گوشه‌ای از تفریحات هاشمی و فرزندان است، آنچه در ادامه می‌خوانید، یکی دیگر از تفریحات خاندان هاشمی در اوج بحران جنگ عراق – کویت است.

در خاطرات هاشمی در این باره می‌خوانیم:

جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۶۹:

«… از گزارش‌ها بر می‌آید که عراقی‌ها از خفجی بیرون رانده شده‌اند. اگر این خبر درست باشد تفسیرش این است که در نیروی زمینی هم عراق مشکل دارد. بعد از صرف صبحانه به سوی پیست آبعلی واقع در شمال شرق تهران حرکت کردیم.

در محل مخصوص وزارت نفت که دارای تله‌کابین و پیست اسکی و استخر و رستوران و چند ویلاست وارد شدیم. میهمان وزارت نفت بودم.

آقایان دکتر نوربخش و دکتر عادلی وزیر اقتصاد و رییس کل بانک مرکزی هم بودند. با تله کابین به بالای کوه رفتیم. برف می‌بارید و مه بود.

ناهار را در رستوران خوردیم. عصر فیلمی دیدم و به سوی تهران حرکت کردیم. غروب ساعت شش و نیم به خانه رسیدیم. والده و همشیره فاطمه »

 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: