تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۴ کد مطلب 102155

جسد پسر نوجوان که پس از دو هفته از آب بیرون آمد +عکس

هویت جسد پسر نوجوانی که روز گذشته در قسمت زیرین پل آذر اصفهان کشف شده بود با حضور و تایید خانواده وی تعیین شد. به گزارش مشرق، بهزاد بزرگزاد در خصوص پیدا شدن جسدی در کنار رودخانه زاینده‌رود اظهار کرد: روز گذشته در قسمت زیرین پل آذر اصفهان، گروه غواصی سازمان آتش‌نشانی با تلاش و […]

هویت جسد پسر نوجوانی که روز گذشته در قسمت زیرین پل آذر اصفهان کشف شده بود با حضور و تایید خانواده وی تعیین شد.

به گزارش مشرق، بهزاد بزرگزاد در خصوص پیدا شدن جسدی در کنار رودخانه زاینده‌رود اظهار کرد: روز گذشته در قسمت زیرین پل آذر اصفهان، گروه غواصی سازمان آتش‌نشانی با تلاش و شناسایی جسدی را از آب به بیرون کشاندند.
 
وی در توضیح این حادثه گفت: بر اساس تماس والدین این پسر بچه ۱۶ ساله‌ای، وی دو هفته قبل در یکی از توابع شهرستان فلاورجان در حین بازی در کنار رودخانه مفقود شده بود؛ اما گزارش این اتفاق دو روز قبل به آتش نشانی اصفهان رسید و از همان زمان غواصان آتش نشانی به دنبال ردی از این نوجوان فلاورجانی بودند.
 
رئیس سازمان آتش‌نشانی استان اصفهان اضافه کرد: با تلاش گروه هویت شناسی و با مساعدت غواصی سازمان آتش‌نشانی و همکاری و گزارش مردم، در قسمت زیرین پل آذر اصفهان موفق به کشف و شناسایی جسد پیداشده شدند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: جسد پسر ۱۶ ساله پس از حضور و تأیید خانواده وی، برای بررسی بیشتر به پزشک قانونی تحویل داده شده و پرونده آن توسط نیروی انتظامی در حال پیگیری است.
جسد پسر نوجوان که پس از دو هفته از آب بیرون آمد +عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: