تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۸ کد مطلب 102167

گفت وگوی «سعد الحریری » با معاون دبیرکل حزب الله لبنان

روزنامه لبنانی السفیر نوشت که سعدالحریری رئیس حزب جریان المستقبل و الحاج حسین خلیل معاون سیاسی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با یکدیگر به طور تصادفی ملاقات و گفت وگو کردند. به گزارش مشرق، السفیر خاطرنشان کرد: الحریری و حسین خلیل در این ملاقات بیست دقیقه ای که عصر شنبه گذشته در منزل […]

روزنامه لبنانی السفیر نوشت که سعدالحریری رئیس حزب جریان المستقبل و الحاج حسین خلیل معاون سیاسی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با یکدیگر به طور تصادفی ملاقات و گفت وگو کردند.

به گزارش مشرق، السفیر خاطرنشان کرد: الحریری و حسین خلیل در این ملاقات بیست دقیقه ای که عصر شنبه گذشته در منزل « نهاد المشنوق» وزیر کشور لبنان برگزار شده در باره مسائل عمومی و خاص گفت وگو کرده اند.

این روزنامه لبنانی افزود: المشنوق که برای شرکت در مراسم درگذشت ناگهانی برادرش از فرانسه به لبنان بازگشته بود، در منزلش در منطقه قریطم بیروت ناگهان با الحاج حسین خلیل وهمراهش « الحاج امین شری» نماینده سابق پارلمان مواجه شد که برای گفتن تسلیت آمده بودند.

« زیاد صالح المشنوق» برادر بزرگ وزیر کشور لبنان به علت سقوط از بالکن طبقه سوم منزلش در بیروت درگذشته و تاکنون علت آن اعلام نشده است.

السفیر به نقل از منافع خود اضافه کرد: دقایقی نگذشته بود که سعدالحریری رئیس حزب جریان المستقبل هم وارد منزل نهاد المشنوق شد و با همه حاضران از جمله معاون سیاسی دبیرکل حزب الله دست داد و رو بوسی کرد .

الحاج حسین خلیل ریاست تیم حزب الله در گفت وگوهای دو جانبه با تیم حزب جریان المستقبل به ریاست « نادر الحریری» مشاور و مدیر دفتر سعدالحریری را برعهده دارد.

این روزنامه لبنانی تصریح کرد: این دیدار تصادفی به ملاقاتی بیست دقیقه ای منجر شد که دو طرف در آن در باره امور خاص و عمومی گفت وگو کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: