تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۱ کد مطلب 102176

جریمه سنگین در عربستان برای تاخیر در خروج زایران

اداره گذرنامه عربستان سعودی از تعیین جریمه سنگین برای تاخیر در خروج از این کشور به مبلغ ۵۰ هزار ریال سعودی، شش ماه زندان و اخراج از عربستان را برای زایران و مسافران، خبر داد. به گزارش مشرق، پایگاه خبری اخبارالساعه امروز (چهارشنبه) با اعلام این خبر نوشت: اداره گذرنامه عربستان زائران و مسافرانی که […]

اداره گذرنامه عربستان سعودی از تعیین جریمه سنگین برای تاخیر در خروج از این کشور به مبلغ ۵۰ هزار ریال سعودی، شش ماه زندان و اخراج از عربستان را برای زایران و مسافران، خبر داد.

به گزارش مشرق، پایگاه خبری اخبارالساعه امروز (چهارشنبه) با اعلام این خبر نوشت: اداره گذرنامه عربستان زائران و مسافرانی که از طریق مرزهای هوایی، دریایی و زمینی و با ویزای زیارتی یا غیر زیارتی و با هر هدفی وارد عربستان می شوند خواست، با توجه به تاریخ پایان اعتبار ویزا، بموقع از این کشور خارج شوند.
 
در این بیانیه آمده است که هر فرد خارجی که با ویزای زیارتی وارد عربستان شده و تا پایان تاریخ اعتبار آن از این کشور خارج نشود باید جریمه های سنگین اعلام شده را بپردازد و پس از گذراندن شش ماه زندان، این کشور را ترک نماید.

سالانه حدود ۸۰۰ هزار زائر از ایران برای انجام مناسک عمره به عربستان سفر می کردند که یکسال است به خاطر قانون شکنی ماموران سعودی لغو شده و اعزام حجاج بیت الله الحرام برای مناسک تمتع نیز با کارشکنی های سعودی ها در سال جاری در حالت ابهام قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: