تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۲ کد مطلب 102184

تلاش ۷ ساعته برای اطفای حریق کارخانه کارتن در قم

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از تلاش هفت ساعته آتش‌نشانان قم برای اطفای حریق یک کارخانه کارتن در جاده کوه سفید خبر داد.  به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری با اشاره به وقوع یک حریق در کارخانه کارتن‌سازی در کیلومتر ۴ جاده کوه سفید اظهار […]

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از تلاش هفت ساعته آتش‌نشانان قم برای اطفای حریق یک کارخانه کارتن در جاده کوه سفید خبر داد.

 به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری با اشاره به وقوع یک حریق در کارخانه کارتن‌سازی در کیلومتر ۴ جاده کوه سفید اظهار کرد: ساعت ۱۸ روز گذشته وقوع حریق در کارخانه کارتن به آتش نشانی گزارش شد و ماموران با سه دستگاه خودرو عملیاتی و پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حجم گسترده حریق اظهار کرد: با تلاش‌های صورت‌گرفته حریق ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد امروز اطفا شده و از سرایت آتش به سوله‌های مجاور جلوگیری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به انجام ۴۴ عملیات از سوی آتش نشانی قم در ۴۸ ساعت گذشته اظهار کرد: ۱۷ مورد از این عملیات‌ها به حریق، ۶ مورد به نجات، ۲۱ مورد به ایمن سازی اختصاص داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: