تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۸ کد مطلب 102214

نخستین نشست سراسری فراکسیون امید با حضور ظریف و طیب‌نیا

محمود صادقی منتخب مردم تهران در مجلس دهم، گفت: نشست منتخبین دهم با محوریت فراکسیون امید بعد از ظهر شنبه هفته آینده (۱۸ اردیبهشت‌ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش میدان۷۲، محمود صادقی منتخب مردم تهران در مجلس دهم، گفت: نشست منتخبین دهم با محوریت فراکسیون امید بعد از ظهر شنبه هفته آینده (۱۸ اردیبهشت‌ماه) برگزار می‌شود.

وی افزود: این نشست، نشست اعضای فراکسیون امید است اما محدودیتی برای حضور سایر منتخبین مجلس دهم آن وجود ندارد.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم اظهار داشت: ابتدا بنا بود تا این نشست در سالن رایزن برگزار شود اما برای جلوگیری از فوت وقت رایزنی‌ها در حال انجام است تا این نشست پس از جلسه منتخبین مجلس دهم در ساختمان قدیم مجلس در همان مکان برگزار شود.

صادقی خاطرنشان کرد: در این جلسه گزارشی از روند برگزاری انتخابات و آنچه که در یک سال اخیر اتفاق افتاده و برنامه‌هایی که در این یک سال شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برای انتخابات داشته‌اند به حاضران ارائه می‌شود.

وی افزود: همچنین در این جلسه محمدرضا عارف به ارائه برنامه‌های خود را برای فراکسیون امید به اعضا ارائه می‌کند و از اساسنامه فراکسیون امید رونمایی خواهد شد؛ این جلسه به نوعی آغاز غیررسمی کار فراکسیون امید خواهد بود.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم اظهار داشت:‌ همچنین در این جلسه ۲ نفر از وزرا سخنرانی خواهند داشت. ابتدا محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گزارشی از روند برجام و پسابرجام به اعضا ارائه می‌کند و سپس علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد برنامه‌های اقتصادی دولت و مباحث مربوط به خروج از رکود را برای اعضا تشریح می‌کند.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از این نشست تعدادی از منتخبین سراسر کشور  سخنرانی داشته و مطالب خود را ارائه می‌دهند.

 

منبع : دِر نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: