تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۰ کد مطلب 102240

عزم روسیه برای استقرار سامانه موشکی در کوبا

نمایندگان مجلس دومای روسیه از رئیس جمهور و وزیران خارجه و دفاع این کشور خواستند در پی تهدیدات آمریکا سامانه های موشکی در خاک کوبا مستقر شوند. به گزارش مشرق، خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد: والری راشکین و سرگئی اوبوخف دو نماینده مجلس روسیه پیشنهادی به رئیس جمهور، وزیر خارجه و دفاع این کشور ارائه کرده […]

نمایندگان مجلس دومای روسیه از رئیس جمهور و وزیران خارجه و دفاع این کشور خواستند در پی تهدیدات آمریکا سامانه های موشکی در خاک کوبا مستقر شوند.

به گزارش مشرق، خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد: والری راشکین و سرگئی اوبوخف دو نماینده مجلس روسیه پیشنهادی به رئیس جمهور، وزیر خارجه و دفاع این کشور ارائه کرده اند که بر اساس آن موشک های  روسیه در خاک کوبا مستقر می شوند.
 
نمایندگان مجلس روسیه استقرار موشک در خاک کوبا را پاسخی به اقدام آمریکا در استقرار سامانه موشکی در جنوب شرق ترکیه دانسته و گفتند که سامانه موشکی آمریکا خطری برای متحدان روسیه به ویژه ارمنستان است.
 
نمایندگان مجلس دومای روسیه ضمن تاکید بر پاسخ مناسب این کشور به تهدیدات آمریکا اعلام کردند: موشک های روسیه و همچنین مرکز رصد الکترونیکی باید بار دیگر در منطقه لوردیسا کوبا مستقر شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: