تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۴ کد مطلب 102274

اصولگرایان مجلس به عارف رأی نمی‌دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت اصولگرایان پیروز قاطع انتخابات مجلس دهم هستند و فراکسیون انقلاب اسلامی و کارآمدی را تشکیل می‌دهند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده اصولگرای مجلس گفت: اصولگرایان پیروز قاطع انتخابات مجلس دهم هستند. در دولت روحانی بیش از ۵۰ درصد از کرسی‌های مجلس را اصولگرایان به دست آوردند، یعنی پیروزی […]

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت اصولگرایان پیروز قاطع انتخابات مجلس دهم هستند و فراکسیون انقلاب اسلامی و کارآمدی را تشکیل می‌دهند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده اصولگرای مجلس گفت: اصولگرایان پیروز قاطع انتخابات مجلس دهم هستند. در دولت روحانی بیش از ۵۰ درصد از کرسی‌های مجلس را اصولگرایان به دست آوردند، یعنی پیروزی قاطع آنها در انتخابات مجلس دهم.

نماینده منتخب مردم ورامین در مجلس دهم در گفت‌وگو با عصر ایران خاطر نشان کرد: در دولت اصلاحات، مجلس ششم سرکارآمد و حتی ۵۰ نفر اصولگرا هم به مجلس راه نیافت. در دوره احمدی‌نژاد هم ۱۰ نفر اصلاح‌طلب نیز نتوانستند به مجلس راه یابند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود:  اینکه ۳۰ نفر نماینده تهران اصلاح‌طلب باشند و بگوییم اصولگرایان در انتخابات شکست خورده‌اند حرف درستی نیست زیرا آنها نماینده کل کشور نیستند و ما باید سر جمع نمایندگان را نگاه کنیم.

نقوی حسینی در مورد شائبه حمایت برخی از اصولگرایان مخالف لاریجانی از ریاست عارف  در مجلس دهم  نیز گفت: ما به هیچ عنوان با ریاست عارف موافقت نمی‌کنیم. در حال حاضر هم ما فقط به فراکسیون فکر می‌کنیم و به ریاست فکر نمی‌کنیم.

نماینده مردم ورامین در مجلس ادامه داد: غیر از لیست امید همه نمایندگان در مجلس دهم یک فراکسیون را تشکیل می‌دهند و بنا داریم نام این فراکسیون را انقلاب اسلامی و کارآمدی و یا انقلاب اسلامی بگذاریم.

وی در مورد اینکه آیا لاریجانی نیز عضو این فراکسیون می‌شود گفت: همه می‌توانند عضو این فراکسیون شوند و هر کسی عضو این فراکسیون باشد مورد حمایت ما برای ریاست قرار می‌گیرد.

نقوی با بیان اینکه مجلس دهم مجلس سه فراکسیونی نیست گفت: ما فراکسیونی غیر از فراکسیون امید را تشکیل می‌دهیم و این فراکسیون برای رئیس، هیئت رئیسه و سایرین تصمیم می‌گیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: